


Насос Aquaviva LX STP100M (220 В, 10 м3/год, циркуляционный 0,75кВт)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насос Aquaviva LX STP100M - це відмінне рішення для обслуговування басейнів об'ємом до 40 000 л та систем марікультури (розведення морських водоростей, риб, молюсків, ракоподібних у штучних умовах). Ефективно використовується для фільтрації та циркуляції води. Модель виготовлена за сучасною технологією із використанням довговічних термостійких, антикорозійних матеріалів.
Завдяки префільтру грубої очистки в насос не потрапляє велике сміття. За наповненням кошика префільтра можна спостерігати через спеціальну прозору кришку.
- Продуктивність: 10 м³/год
- Потужність: 0.75 кВт
- З'єднання: 63 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Emaux |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Макс. объем обслуживаемого бассейна, л. | 14000 |
| Выходная мощность, кВт | 0.2 |
| Вес, кг | 4,5кг |
| Назначение насоса | Для частных бассейнов |
| Соединение | 50мм |
| Входная мощность, кВт | 0.3 |
| Размер | Длина 330 мм, ширина 154 мм, высота 154 мм |
| Наличие префильтра | нет |
| Количество фаз | 1 |
- Цена: 8 651 ₴
- Способ упаковки: коробка


